Bi' Dolu Moda

Pamuk Gibi Ciltlere Pamuk Hassasiyetinde Ürünler…

Avon Baby ve Avon Mom serisi… Dünya kozmetik sektörünün öncü markası AVON, Baby ve yeni Mom serileri ile anne adaylarının ve doğum sonrasında bebeklerinin hassas ciltleri için ideal bakımı sunuyor.

AVON Mom serisi, anne adaylarının en değerli anları olan hamilelikte onları yalnız bırakmıyor ve ciltlerine bakım yapıyor.

Üstün kaliteli AVON Baby serisinde bebeklerin narin ciltlerini koruyan ve nemlendiren bakım ürünleri ile banyo keyfini zirveye taşıyan banyo ürünleri bulunuyor. Üstelik, AVON Baby ürünleri Anneler Günü’ne özel % 50’ye varan indirimlerle satılıyor.


AVON, sunduğu ürünlerin yanı sıra anne ve bebek bakımı hakkında bilinmeyenleri konunun uzmanlarından öğrenmeleri için Pediatrist Dr. Gökhan Mamur ile anneleri buluşturuyor. Pediatrist Gökhan Mamur, 14 Mayıs’ta AVON’un Facebook, Youtube ve GooglePlus hesaplarından anneler ile canlı sohbet edecek, bebeklerin cilt bakımı hakkında bilgilendirecek.

AVON’un uzman Araştırma ve Geliştirme ekibi tarafından anneler ve bebekler için geliştirdiği AVON Mom ve AVON Baby serileri, anne adaylarının ve bebeklerin narin ciltleri için en uygun bakımı sunuyor.

Annelerin en unutulmaz, en özel ayları olan doğum öncesinde cilt bakımları için ideal çözüm sunan yeni AVON Mom serisi hamileler için özel olarak geliştirildi. Dermotolojik olarak test edilen serideki ürünler anne adaylarının hassas ciltlerinde kullanıma uygun. AVON Mom Vücut Kremi, tüm vücudu etkin şekilde nemlendiriyor. AVON Mom Çatlak Görünümünü Düzgünleştirici Losyon da çatlak görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. AVON Mom serisindeki ürünler 19 Nisan – 17 Mayıs tarihlerinde %50 indirimli olarak anne adaylarını bekliyor.

Yetişkinlere oranla çok daha hassas olan ve özel bir bakım isteyen bebek cildi için geliştirilen ve klinik testlerden geçirilen ürünler, bebeklerin narin ciltleri için hassas bakım sağlıyor.

Bebekler ve anneleri için banyoyu keyfe dönüştüren AVON Baby banyo ürünleri, bebekleri ferahlatıyor, gözleri yakmıyor. Aloe, papatya ve E vitamini ile zenginleştirilmiş AVON Baby banyo ürünlerinde Göz Yakmayan Şampuan ile Göz Yakmayan Saç ve Vücut Şampuanı bulunuyor.

Bebek cildine pamuk hassasiyetinde bakım yapan AVON Baby bakım ürünleri cildi yumuşacık yapıyor, bebekler mis gibi kokuyor. AVON Baby’nin bakım ürünleri arasında Nemlendirici Losyon, Ferahlatıcı Yağ, Ferahlatıcı ve Pişik Oluşumunu Önleyici Krem ile Yumuşatıcı ve Ferahlatıcı Mendilleri bulunuyor.

AVON Baby serisi, Anneler Günü’ne özel kampanya çerçevesinde 19 Nisan – 17 Mayıs tarihlerinde %50’ye varan indirimlerle satılıyor.

FİYAT LİSTESİ

AVON Mom Vücut Kremi, 200 ml, 9 TL

AVON Mom Çatlak Görünümünü Düzgünleştirici Losyon, 200 ml, 11,50 TL

AVON Baby Göz Yakmayan Şampuan, 250 ml, 4,90 TL

AVON Baby Göz Yakmayan Saç ve Vücut Şampuanı, 250 ml, 5,50 TL

AVON Baby Nemlendirici Losyon, 250 ml, 9,50 TL

AVON Baby Ferahlatıcı Yağ, 250 ml, 7 TL

AVON Baby Ferahlatıcı ve Pişik Oluşumunu Önleyici Krem, 100 ml, 9,10 TL

AVON Baby Yumuşatıcı ve Ferahlatıcı Mendiller, 64 adet, 5,50 TL

 

Kategori: Çocuk, Güzellik, Kadın
Paylaş:
Etiketler: Bebek, Hamile, Kozmetik

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz:
Ad, Soyad:
E-mail
(gizlenecek):
Yorum