Bi' Dolu Moda

Lady&Lord ile Küçükler Prens ve Prenseslere Dönüşüyor!

Kategori: Çocuk
Paylaş:

LADY&LORD kız çocuklarının kendilerini masal prensesi gibi hissetmelerini sağlayan, erkek çocuklarını yakışıklı bir prense dönüştüren tasarımları ile göz kamaştırıyor.

İstanbul ve Ankara Harvey Nichols, İstinye Park Beymen ve Ankara Panora AVM Brandroom Kids’te satılan LADY&LORD, şimdi de Suadiye Bağdat Caddesi’nde yeni açılan butik mağazasında şıklığına önem veren küçük asilzadeleri bekliyor.

Kendi alanında ilk ve öncü olan LADY&LORD, organik kumaşlardan oluşan ve özel işçilik ile üretilen şık modelleri çocukların hayal gücüne seslenen tasarımlarla birleştiriyor. Küçük hanımlar için baskın renklerin bir arada kullanıldığı, aksesuar ve fiyonk detaylarının göze çarptığı koleksiyonda, küçük beyefendiler için özel frak ve smokinler ön plana çıkıyor.

Özel gün ve davetlerde anne ve babaları gibi şık olmak ve tüm dikkatleri üzerine çekmek isteyen minikler, eşsiz güzellikteki ve kalitedeki LADY&LORD koleksiyonu ile anne ve babalarının önüne geçiyor. Tüm aksesuar ve kıyafetleri el yapımı ve markaya ait özel tasarımlardan oluşan LADY&LORD çocuklar için şık giyimin ayrıcalıklı adresi oluyor.

LADY&LORD, minikler için özel tasarlanmış elbise ve smokinleriyle küçük hanımların ve beylerin gardıroplarının vazgeçilmezleri arasındaki yerini alıyor.

Kategori: Çocuk
Paylaş:
Etiketler: Elbise, Moda, Stil

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz:
Ad, Soyad:
E-mail
(gizlenecek):
Yorum