Bi' Dolu Moda

H&M 2013 Sonbahar Kadın Koleksiyonu

Kategori: Kadın
Paylaş:


Bu sonbaharda H&M’de kadınlar için erkeksi bir yaklaşıma sahip drama…İlk kez Paris Moda Haftasında defilede sergilenecek ve dünya çapında yaklaşık 200 mağazada satışa sunulacak H&M 2013 Sonbahar Koleksiyonunun özünde modern drama yer alıyor. H&M tasarım ekibi tarafından oluşturulan koleksiyon, erkeksi bir yaklaşıma sahip kontrastlar oluşturmak adına klasik giyimi cazibeyle birleştiriyor.Fraklar, uzun veya beli üzerinde kısa kalacak şekilde dramatik siluetler oluştururken, ince pullu elbiseler soluk bir görkemi çağrıştırıyor. Her türlü giysinin üzerinde kullanılabilecek işlemeli omuz parçasının pulları ve püskülleri ekstra parlaklık sağlıyor. Tören ceketi kısa ve kutu gibi bir şekle sahipken, deri ceketlerde birbirine uymayan düğmelerin kazandırdığı yeni vintage hissi kendini gösteriyor. Kapitone deri pantolonlar sert bir görünüm sunarken, buna kontrast olarak legging ve klasik kesim pantolon arasındaki işlemeli jarse pantolonlar yumuşaklığı da simgeliyor. Bohem görünüm, çok işlemeli deri ceketle yakalanırken, reglan kollu kalın örgü kazak kış rahatlığım getiriyor. Aksesuarlar, her parmakta mini yüzükler ve punk tarzı his oluşturan küçük küpelerle kontrast modunu tamamlıyor. Motosikletçi botları veya düz tabanlı ayakkabılar, saçaklı kemerler, vintage esintili çantalar ve deri siperli kadife şapka ile birlikte yeni bir görünümü tamamlıyor.

“H&M’in, moda ile yakalayabileceğiniz eğlenceyi açıkça gösteren Sonbahar Koleksiyonu beni çok heyecanlandırıyor. Koleksiyonda bu sonbahar için birlikte kullanarak size özel olmasını sağlayabileceğiniz tüm temel parçalar bulunuyor. Paris’teki defilede görmekten gurur duydum ve bu Eyiüide mağazalara gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum’” diyor H&M Tasarım Başkanı Ann-Sofıe Johansson.

SİLUET: İnce elbiseler ve kullanışlı biçimlerle birlikte klasik kesim.

RENKLER: Siyah ve griden, haki ve kırık beyaza, metalik tonlardan pul parlaklığına, kırmızı vurgusuyla.

KUMAŞLAR: Yün, pamuk, kadife, jarse, suni kürk, deri.

AYRINTILAR: Fraklar ve mükemmel kotlarla dramatik siluet,;ince pullu elbiselerin görkemi,;törensel ve kullanışlı şekillerle ayrıntılar, işlemeli kadife ile bohem yaklaşım, derinin sertliğiyle kontrast oluşturan yumuşak jarse parçalar, suni kürk dokusu.

TEMEL GİYSİLER: Frak, pullu elbise, kısa tören ceketi, deri ceket, deri pantolon, bohem ceket, jarse pantolon, kalın kazak, işlemeli omuz parçası.

TEMEL AKSESUARLAR: Mini yüzükler, mini küpeler, motosikletçi botları, düz tabanlı ayakkabılar, püsküllü kemer, vintage tarzda çanta, deri siperli kadife şapka.

Kategori: Kadın
Paylaş:

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz:
Ad, Soyad:
E-mail
(gizlenecek):
Yorum