Bi' Dolu Moda

Burberry Giyen Ünlüler…

2013 Sonbahar/Kış sezonuna Sienna Miller ve Tom Sturridge çiftiyle çekilen ‘Trench Kisses’ kampanyasıyla hızlı ve etkili bir giriş yapan Burberry,  yeni sezon kıyafetlerinde de aynı etkiyi sürdürmeye devam ediyor. Sezonun trendlerini belirleyen öncü markalardan Burberry, yeni koleksiyonun da da yaratıcılığını konuşturarak  farklı çizgisiyle kumaşlara adeta ruh katıyor.Jennifer Lawrence

2013 Sonbahar /Kış Burberry Prorsum koleksiyonunda, kalp deseni baskılı kumaşların elbise ve bluzlarda kullanıldığı görülürken, trenckotlarda ise yarı saydam kauçuklara ve leopar zebra gibi hayvan desenli baskılara yer verilerek klasik görünümden uzaklaşılıp yeni bir tarz yaratılmış.  Özellikle erkeklerde, aksesuar seçenekleriyle göz dolduran koleksiyon Burberry şıklığını taşıması konusunda erkeklere oldukça cömert davranmış.


Freida Pinto

Bayanlarda ise bir yenilik yapan Burberry, gece kıyafetleri segmentindeki iddiasını da bu koleksiyonla ortaya koyuyor. Dar kesimli siyah, beyaz ve kırmızı renklerin hakim olduğu kıyafetler bu sezon tüm davetlerde bayanların vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor.

Kategori: Ünlüler
Paylaş:

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz:
Ad, Soyad:
E-mail
(gizlenecek):
Yorum