Bi' Dolu Moda

‘Bugün Ne Giysem’ Programı Dünyaya “Fashion Icon” Olarak Açılıyor

Dünyanın önde gelen televizyonculuk fuarı Mipcom Televizyonculuk Fuarı’na katılan “Bugün Ne Giysem” programı “Fashion Icon” ismi ile dünyaya açılıyor.

‘Bugün Ne Giysem’ programını “Fashion Icon” ismiyle dünyaya açacak olan Türkiye’nin ilk format pazarlama şirketi Global Agency, programın önemli isimlerinden Ivana Sert’in katılımıyla Cannes’da düzenlenen Mipcom Televizyonculuk Fuarında dünya lansmanı yaptı. Mipcom Televizyonculuk Fuarı, her yıl 120 ülkeden 13 bin kişinin katıldığı, her türlü televizyon içeriğinin bulunduğu dünyanın önde gelen televizyon fuarlarından biri. Fuarda lansmanı yapılan programın 40 ülke televizyonuna satışının gerçekleşmesi hedefleniyor.

Bu yıl ikinci sezonu olan ‘Bugün Ne Giysem’ geniş bir izleyici kitlesini ekranlara topluyor. Bir çok moda programından farklı olarak yarışmacılar her hafta jüriden aldıkları yorumlarla binlerce kişi arasından ülkenin moda ikonu olmak için çalışıyor. Programın dünyaya açılmasıyla her ülkenin moda ikonunu bulmak icin o ülkenin moda avcıları seçilecek. Her ülkenin Ivana Sert’i, Hakan Akkaya’sı, Çağla Şikel’i ve Özge Ulusoy’u kim olacak merakla bekleniyor.

Kategori: Ünlüler
Paylaş:
Etiketler: Cannes, Moda, Stil

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz:
Ad, Soyad:
E-mail
(gizlenecek):
Yorum