Bi' Dolu Moda

Bu Yaz Pampolina Şıklığını Yaşayın

Kategori: Çocuk
Paylaş:

Hollywood yıldızlarının çocukları için tercih ettiği, şık ve özgün tasarımlarıyla büyükleri kıskandıran Pampolina markası Kanz ve S&D mağazalarındaki 2012 ilkbahar/yaz koleksiyonu ile büyük beğeni topluyor. 0-14 yaş arası bebekler, çocuklar ve gençler için tasarlanan Pampolina koleksiyonu günlük, ciddi, spor, şık, trend ve klasik modeller içeriyor.

1958 yılında Hobe Modelle tarafından Almanya’da kurulan Pampolina markası, özgün tasarımlarıyla kısa sürede 40’ı aşkın ülkede popüler oldu. Türkiye’de Kanz ve S&D mağazalarında Pampolina ve Check-in isimleriyle satışa sunulan, yüksek kaliteyi özgün stille buluşturan koleksiyon, şimdi ‘etiketin yarısı’ fiyat avantajıyla!

Pampolina 2012 ilkbahar/yaz koleksiyonu yine çok renkli! Çocuklar için modayı yeniden yaratan Pampolina koleksiyonu günlük, ciddi, spor, şık, trend ve klasik seçenekler içeriyor. Kumaş, tasarım ve renk bileşiminde yaratıcılık ön plana çıkıyor. Çocukların rahat oynayabilmesi ve hareket edebilmesi için işlevsel ve kullanışlı kesimler ile hazırlanan Pampolina ürünleri, hem çocukları hem de ebeveynlerini mutlu edecek çözümler sunuyor.

Kategori: Çocuk
Paylaş:
Etiketler: Elbise, Moda, Stil

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz:
Ad, Soyad:
E-mail
(gizlenecek):
Yorum